Přidejte se k nám

IMG_4817.jpg

Zaujal vás náš projekt? Máte zájem o raný středověk? Chtěli byste se naučit stará řemesla? Baví vás boj? Staňte se jedním z nás! Náš spolek je otevřen zájemcům všeho věku a zkušeností – důležitý je jen zájem a chuť. Jak se k nám můžete přidat?


ČLENSTVÍ 

Členové spolku Curia Vitkov mají své povinnosti i práva. Hlasují o dalších stavbách, akcích, na které pojedeme, dalším směřování projektu, mohou si na dvorci postavit vlastní stavbu. Každého zájemce o členství nejdříve pozveme jako čekatele – účastní se chodu spolku, včetně pravidelných srazů, ale bez povinností. Pokud vše funguje k oboustranné spokojenosti, stává se čekatel členem. 

Pokud se chcete stát členem, napište nám.


PRAVIDELNÁ SPOLUPRÁCE

Celá řada našich přátel s námi pravidelně spolupracuje. Zveme je na naše akce, pomáhají nám se stavbou, účastní se chodu dvorce, jsou součástí našeho bitevního šiku. Všichni tito spolupracovníci začali tím, že přijeli na jednu z našich akcí – brigád, bitev, představení. Sedli jsme si, a od té doby k nám patří.

Udělejte to také tak – přijeďte k nám, a uvidíte, že budete spokojeni.


ÚČAST NA AKCÍCH

Nejste si jisti, co očekávat, nebo vás zajímá jen část toho, co děláme? Není problém – z nabídky našich akcí si vyberte tu, která vám vyhovuje, a přijeďte. Nebudete litovat. Náš spolek je největší organizací, věnující se ranému středověku, v českých zemích, s téměř dvacetiletou historií. Pokud vás historie zajímá, máme vám co nabídnout. Proto se nerozpakujte, zeptejte se  na cokoliv, nebo rovnou přijeďte.

Těšíme se na shledanou na dvorci Curia Vitkov!